Aktualne promocje

Deska Jesion Natur Lakierowany jedyne 120zł/m2

Parkiet Dąb 25x7*22 I Natur Jedyne 49,90zł/m2 netto

Parkiet Dąb 42x7 Jedyne 72zł/m2

Deska dębowa lita, lakierowana

Nasi Klienci mogą sięgnąć po doskonałe i starannie wykonane podłogi, które uzupełnią przestrzeń o dodatkowe walory dekoracyjne. Deska dębowa lita sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i obszerniejszych pomieszczeniach, nadając wnętrzu nieco ciepła oraz klasycznego wyglądu. Dodatkowo lakierowana powierzchnia uzyskuje nie tylko wdzięczny design, ale również sporą wytrzymałość oraz wartość izolacyjną.

W ofercie dostępne są następujące modele litych desek dębowych:

 

Gatunek I Naturalny – to podłoga lita o klasycznym wyglądzie, która pasuje do praktycznie każdego wnętrza i zachwyca swoim wyglądem.

 

Gatunek III Rustical – łączy w sobie wszystkie cechy drewna dębowego, które wpływają na jego doskonałą jakość. Wyraźnie widoczne są kształtowane przez lata sęki, przejścia kolorystyczne oraz inne interesujące szczegóły.

 

Odmiana bielona – to deska dębowa o wykończonej powierzchni barwiona na biało. Zastosowany kolor został tak dobrany, że stopień wybarwienia jest dość znaczny, a jednocześnie rysunek drewna wyraźnie widoczny.

 

Alabaster – drewno bielone oraz dodatkowo przecierane. W ten sposób spod koloru białej bejcy przenika naturalna barwa.

 

Drewno barwione bejcą w kolorze orzechowym – podłoga jest dość ciemna, dlatego będzie świetnie prezentować się w zestawieniu z nieco jaśniejszymi dodatkami.

 

Umbra – deska lakierowana, z reguły barwiona na brązowo oraz przecierana. W wyniku tych działań podłoga nabiera urozmaiconego, ale ciepłego charakteru.

 

Umbra – to model lakierowany, przecierany oraz barwiony na czarno. W ten sposób podłoga nabiera głębokiego koloru.